– Realizacja www

Oznaczenie Autoryzowanego Resellera w Programie Resellerskim Shoper
Chcesz szybko otworzyć sklep internetowy ale nie wiesz jak się do tego zabrać?
Shoper to obecnie najbardziej atrakcyjna na rynku aplikacja sklepu internetowego pod względem dostępnych opcji i ceny.

Skontaktuj się z nami a na dwa tygodnie uruchomimy dla Ciebie wersję testową sklepu gdzie poznasz jego możliwości! Po upływie tego czasu wypracujemy najbardziej korzystną dla Ciebie opcję a wersja testowa zostanie zmieniona na pełną z możliwością zachowania już wprowadzonych zmian.

W ofercie dostępne są wersje:
– abonament roczny (brak dodatkowych opłat za serwer, oprogramowanie jest aktualizowane automatycznie, stały dostęp do pomocy)
– pełna wersja dedykowana (przeznaczona do instalacji na własnym serwerze, z pełnym dostępem do kodu sklepu oraz licencją dożywotnią. Wsparcie techniczne i darmowe aktualizacje przez pierwsze 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.)

Jako autoryzowany reseller oferujemy naszym klientom atrakcyjne ceny oraz możliwość ich indywidualnej negocjacji. Zapewniamy także pomoc podczas instalacji i konfiguracji sklepu a także dostosujemy kolorystykę i wygląd dołączonych domyślnie czterech darmowych skór do potrzeb klienta.

Przykład sklepu odzieżowego:


Interesuje Cię strona firmowa z możliwością samodzielnego zarządzania jej treścią?
Kto dziś nie słyszał o wordpress? Śmiało można założyć, że jest to chyba najpopularniejsza technologia zarządzania treścią (CMS), dająca możliwość samodzielnego, intuicyjnego administrowania bez żmudnego dłubania w kodzie źródłowym. Dzięki zastosowaniu któregoś z tysięcy dodatkowych modułów, silnik ten doskonale się sprawdza zarówno jako platforma blogowa jak i zwykła strona, forum lub sklep internetowy. Jest on stale ulepszany i rozwijany a wszelkie aktualizacje oraz poprawki instalują się automatycznie lub jednym kliknięciem. Użytkownik nie musi posiadać do tego specjalistycznej wiedzy.

Strony i sklepy oparte na wordpressie mogą być projektowane od podstaw na indywidualne zamówienie:

 

Można też użyć jednego z opracowanych już przez nas szablonów:

 

Lub szablonu opartego na ogólnodostępnej licencji (np GPL, BSD lub CC) dopasowanego zgodnie z wymaganiami:

 
 

UWAGA! Powyższe zrzuty przedstawiają stan strony w chwili oddania do użytku.
Ze względu na możliwość samodzielnego administrowania, aktualna strona może wyglądać inaczej.

 

Brak możliwości komentowania